Evden eve nakliyat ve Esya barindirma operasyonlari AtaköyAtaköy evden eve nakliyat hizmetlerinde icra ettiği sorumluluğu kurumsal karakteri durumuna getiren organizasyonumuz, Ataköy ve civarında emniyetli taşımacılık sağlamaktadır.

Ataköy ve çevre semtlerde firmamız tarafından sunulan taşımacılık faaliyetleri alanında, Ataköy yakınlarında bulunan personelimiz istihdam edilmekte, bu bölgedeki hizmet sunduğumuz şahıs ve kurumlara Ataköy alan park yerimizde mevcut bulunan nakil araçlarımız sevk edilmektedir.

Geçmiş yöntemlerle ev eşyalarının taşınması dönemi artık fesholmuştur. Günümüz şartlarında profesyonel anlamda evden eve nakliyat hizmetlerini sabit sorumluluk durumuna getiremeyen lojistik kuruluşları, ev eşyalarının taşınması hususunda tercih edilmemektedir. Evden eve nakliyat süreçlerinde deneyim kazanmış firma kadromuzun hepsi kendi kişisel vazife sahalarında oldukça potansiyel sahibidir. Yaptığı görevi kendi şahsi yeteneği durumuna getirmiş bireylerle çalışan kurumumuz için, müşterilerimizin işlemlerimizden memnun olması ciddi derecede mühimdir.

Eşya nakli faaliyetlerinde herşeyden önce ekspertiz programı uygulanmaktadır. Raporlama organizesi bedelsiz yapılır ve taşıma işinin en önemli bölümlerinden birini oluşturur. Eksper hizmetinin titiz bir şekilde icra edilmesi, eşya taşıma faaliyetleri sırasında sorun olmasını önleyecektir. Bu sebeple, inceleme işlemlerinde vazife yapan çalışanlarımız, işinde eğitimli şahıslardır.

Eksper hizmetleri ile ihtimal dahilindeki aksaklıklara meydana gelmeden önlem alınabilmektedir.

Eksperlerimiz, raporlama işlemleri amacıyla adresinize ulaştığı zaman, ilk aşamada evinizde mevcut bulunan tüm eşyaların kaplayacağı hacmi hesaplar ve gerekli olan kapalı kasa taşıma vasıtasını belirler. Yağış benzeri harici olumsuzluklardan eşyalarınızı koruyan çelik kasa ve hassas tasarlanmış kamyonlarımız, bununla beraber güçlendirilmiş yay sistemleriye uç noktada güvenlidir. Kapalı kasalı araçlarımız bakımlı ve güvenli araçlardır. Araçlarımızın bakımları sürekli olarak yapılır. Şoförlerimiz tecrübelidir.
Eksperlerimiz, doğru nakliyat aracıyla birlikte ihtiyaç olan paketleme malzemeleri, görevlendirilecek kadro ve diğer mühim unsurları ekspertiz sırasında tespit etmektedir. Son olarak taşınacak yerin çevresel durumu saptanır ve lojistik planlaması hazırlanır. Ekspertiz hizmeti akabinde teminat adına sigorta poliçesi yapılır.

Eşyaların paketlenmesi ve Kamyona İstifAtaköy Evden Eve Taşımacılık İşlemleri konusunda deneyim kazanmış ekiplerimiz, eşya taşımacılığı konusu için son derece ehemmiyet içeren paketleme işlemlerini profesyonel yöntemlerle sonuçlandırmaktadır. Söz konusu kaliteyle Ataköy Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, işletmemiz hakim bir yerdedir. Kurumumuzun tanımladığı Ataköy evden eve nakliyat fiyatları oldukça hesaplıdır. Evinizde bulunan eşyaların paketlenmesi, Eşya Taşıma servis faaliyetleri arasında en ciddi unsurdur.
Kırılabilecek yahut kıymetli materyaller için çeşitli ambalajlama usulleri uygulanmaktadır. Buzdolabı gibi beyaz eşya ve aygıtlar için, farklı ambalaj materyali uygulanmaktadır. Hacimli malzemeler özenle ambalajlanır. Montaj hizmetleri için uzman çalışanlarımız görevlendirilmektedir. Eşya ve yüklerinizin hasar almaması gayesiyle çeşitli ambalajlama seçenekleri bulunmaktadır.

Asansör tertibatı, itinayla kurulur. Asansörün binaya tam olarak yanaşması ve taşıyıcı bölümün akıcı bir halde gidip gelmesi ve sallanmnaması gereklidir Asansör operatörümüz mesleğinde deneyimlidir. Ataköy asansörlü taşımacılık ile kuruluşumuz, Ataköy ve etrafındaki bölgede olan dairenizde eşya ve yüklerinizi kısa zamanda ve sağlam bir şekilde aracın yakınına indirerek araca yerleştirmekte ve aynı biçimde dairenize konumlandırmaktadır. Hacimli mobilyaların daha önce ambalajlanması ve indirilerek yüklenmesi önem arz eder. Büyük mobilyalar ve beyaz eşyalar dayanıklı olduğundan öncelikli istiflenir. Hassas eşyalar nispeten üst kısımlara konumlandırılır.

Eşya veya malzemelerin aynı biçimde yeni daireye konumlandırılmasıyla, eşya taşıma işlemi genel çerçevede bitmiş olur. Yeni mekanda ev eşyalarının istenildiği gibi yerleştirilmesi ve montaj işlemlerinin yapılması hususunda tecrübeli personelimiz görev yapmaktadır. İstediğiniz taktirde eşya ve malzemelerin döşenmesi işlemi konusunda bayan eleman vazifelendirilebilmektedir.

Geniş Bilgi

Alakalı Web Siteleri; Pendik Evden Eve Nakliyat - Karşıyaka ev taşımacılığı - Manisa Evden Eve - Ev Nakliyat İzmir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *